De Beer De Jager Hospitals – Güney Afrika Cumhuriyeti

SECTRA PACS çözümü ile, gruba ait 3 hastanede  radyoloji hizmetlerinde hem görüntülerin kurumlar arasında paylaşımı hem de iş yükünün verimli bir şekilde dağıtılması sağlanmıştır. Hastanın giriş yaptığı görüntüleme merkezine bakılmaksızın kullanıcıların tüm hasta geçmişine erişim sağlanmıştır.

Dr’s De Beer ve De Jager, Güney Afrika Cumhuriyeti’nin Pretoria kentinde ana faaliyetine sahiptir. Sectra’nın çözümü, grubun üç ana görüntüleme merkezinde (Muelmed Mediclinic, Lifestyle Radiology ve Medforum Mediclinic) kullanılmaktadır. 11 radyolog, 30’dan fazla görüntüleme yöntemiyle yapılan incelemelere sistem üzerinde erişebilmekte ve raporlayabilmektedir.

“Our group prides itself in being a radiological practice that combines best of breed innovation with a human-centered approach to healthcare. Sectra’s solution, with its track record of extremely high system availability and continuous development, suits us very well. In addition, with Sectra’s solution we will be able to efficiently expand the system to other departments if we want to do so in the future” – Dr. Marthinus Malan, Partner at De Beer De Jager Radiologists 

Proje, Sectra’nın radyoloji görüntüleri (PACS), bir satıcı-bağımsız arşiv (VNA), 3D için gelişmiş görselleştirme araçları ve lezyon takibinin yanı sıra anatomik bağlamaya yönelik çözümler de içermektedir.

Firmamız, proje yönetimi, sistem kurulumu, sistemin diğer sistemlerle olan entegrasyonu ve son kullanıcı eğitimlerinde destek olmuştur.

COPY RİG
TEMA YAPIMCISI