King Faisal Specialist Hospital – Suudi Arabistan

Riyad’daki King Faisal Specialist Hospital & Research Centre, radyoloji görüntülerinin ve hasta bilgilerinin (RIS / PACS) yönetimi için Sectra RIS/PACS çözümünü seçmiştir. Sectra PACS çözümü, akışta görüntülerin ve hasta bilgilerinin kullanılabilirliğini arttıracak ve böylece hasta bakımını kolaylaştıracaktır.

“We are very honoured that we have been selected to provide our solutions to such a reputable and high-quality hospital as the King Faisal Specialist Hospital & Research Center. The purchasing committee evaluated all viable vendors and finally narrowed its choice down to Sectra’s system, which shows that Sectra’s solutions comply very well with demands in the Middle East in general and the very high-quality demands of the King Faisal Hospital & Research Center in particular,” says, Torbjörn Kronander, CEO and President of Sectra.

Riyad’ın başkenti ve Cidde sahil kentinde bulunan tesisler ile King Faisal Specialist Hospital & Research Centre (KFSHRC), onkoloji, organ nakli, kalp cerrahisi, genetik hastalıklar ve diğer birçok disiplin için ulusal sevk merkezidir. Hastane radyoloji bölümü şu anda her yıl 200.000’den fazla radyoloji incelemesi gerçekleştirmektedir.

Firmamız, proje yönetimi, sistem kurulumu ve sistemin diğer sistemlerle olan entegrasyonu konularında destek olmuştur.

COPY RİG
TEMA YAPIMCISI