De Beer De Jager Radiologists \ Güney Afrika – SECTRA PACS

Güney Afrika Cumhuriyeti’nde bulunan De Beer De Jager Radiologists kurumu SECTRA PACS çözümünü kullanmaya başlamıştır. Çözümün ana başlıklarından biri hastanın katıldığı görüntüleme merkezine bakılmaksızın tüm hasta geçmişine erişilmesi ve hasta bakımına fayda sağlamasıdır.

Kurum toplamda 11 radyolog, 30’dan fazla görüntüleme cihazı ve üç ana görüntüleme merkezinden (Muelmed Mediclinic, Lifestyle Radyoloji ve Medforum Mediclinic) oluşmaktadır. Bu çözümle, gruba ait tüm bölgelerindeki radyoloji hizmetleri, hem görüntülerin hem de iş yükünün verimli bir şekilde paylaşılması sağlanmıştır.

“Our group prides itself in being a radiological practice that combines best of breed innovation with a human-centered approach to healthcare. Sectra’s solution, with its track record of extremely high system availability and continuous development, suits us very well. In addition, with Sectra’s solution we will be able to efficiently expand the system to other departments if we want to do so in the future,” says Dr Marthinus Malan at Dr’s De Beer and De Jager.

Kuruma özel çözüm, sağlayıcı bağımsız arşiv (ing. VNA), 3D için gelişmiş görselleştirme araçları, lezyon takibi, anatomik bağlantı ve BT karaciğer hacim ölçümü ve transplantasyon planı, MR Prostat gibi gelişmiş uygulamalar içermektedir.

Firmamız projenin yönetimi , kurulumu, mevcut sistemlerle entegrasyonu ve son kullanıcı eğitimleri konusunda destek vermiştir.

COPY RİG
TEMA YAPIMCISI